telephone +48 692 702 904

Blog

impreza firmowa

Jakie dania wybrać na imprezę firmową?

Organizacja imprezy firmowej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli chodzi o wybór odpowiedniego menu. Dania serwowane podczas takiego spotkania powinny być nie tylko smaczne, ale także estetycznie podane i dopasowane do różnych preferencji uczestników. W tym artykule przedstawiamy kilka propozycji potraw, które z pewnością przypadną do gustu gościom na każdej imprezie firmowej.

Czytaj dalej
posiłki na stole

Jak rozpoznać profesjonalny catering?

Profesjonalny catering powinien być w stanie dostarczyć różnorodne menu na te specjalne okazje, uwzględniając tradycyjne potrawy oraz nowoczesne propozycje. Ważne jest również, aby firma oferująca catering świąteczny była elastyczna i potrafiła dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Przykłady takich usług to możliwość przygotowania potraw wegetariańskich, wegańskich czy bezglutenowych. Ponadto, profesjonalny catering powinien gwarantować wysoką jakość …

Czytaj dalej
stół bufetowy

Catering na imprezę rodzinną – dlaczego warto?

Organizacja imprezy rodzinnej często wiąże się z dużym nakładem czasu i energii. Przygotowanie potraw, dekoracji oraz dbanie o komfort gości może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy liczba uczestników przekracza kilkanaście osób. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z usług cateringowych, które pozwolą zaoszczędzić cenny czas oraz pozwolą skupić się na innych aspektach przyjęcia.

Czytaj dalej
stół wielkanocny

5 dań, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole

Żurek to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dań polskiej kuchni, szczególnie uwielbiane podczas Wielkanocy. Jego niezwykły smak wynika z fermentacji żytniego zakwasu, który nadaje zupie charakterystycznej kwasowości. Tradycyjny żurek przygotowywany jest z białą kiełbasą, jajkiem oraz śmietaną, co czyni go sycącym i pożywnym daniem. Niezapomniany aromat żurku doskonale rozgrzewa i wprowadza w świąteczny nastrój.

Czytaj dalej
dieta pudełkowa

Czy dieta pudełkowa się opłaca?

Natłok obowiązków i chroniczny brak czasu to problemy, z którymi mierzy się niejeden i niejedna z nas. Nieustanny pośpiech sprawia, że na co dzień zapominamy o swoim zdrowiu. Brakuje nam przede wszystkim pełnowartościowych posiłków. Rozwiązaniem, które pozwala uporać się z problemem niezdrowego jedzenia, jest spersonalizowana dieta pudełkowa. Dlaczego warto z niej korzystać?

Czytaj dalej