telephone +48 692 702 904

Blog

stół bufetowy

Catering na imprezę rodzinną – dlaczego warto?

Organizacja imprezy rodzinnej często wiąże się z dużym nakładem czasu i energii. Przygotowanie potraw, dekoracji oraz dbanie o komfort gości może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy liczba uczestników przekracza kilkanaście osób. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z usług cateringowych, które pozwolą zaoszczędzić cenny czas oraz pozwolą skupić się na innych aspektach przyjęcia.

Czytaj dalej
stół wielkanocny

5 dań, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole

Żurek to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dań polskiej kuchni, szczególnie uwielbiane podczas Wielkanocy. Jego niezwykły smak wynika z fermentacji żytniego zakwasu, który nadaje zupie charakterystycznej kwasowości. Tradycyjny żurek przygotowywany jest z białą kiełbasą, jajkiem oraz śmietaną, co czyni go sycącym i pożywnym daniem. Niezapomniany aromat żurku doskonale rozgrzewa i wprowadza w świąteczny nastrój.

Czytaj dalej
dieta pudełkowa

Czy dieta pudełkowa się opłaca?

Natłok obowiązków i chroniczny brak czasu to problemy, z którymi mierzy się niejeden i niejedna z nas. Nieustanny pośpiech sprawia, że na co dzień zapominamy o swoim zdrowiu. Brakuje nam przede wszystkim pełnowartościowych posiłków. Rozwiązaniem, które pozwala uporać się z problemem niezdrowego jedzenia, jest spersonalizowana dieta pudełkowa. Dlaczego warto z niej korzystać?

Czytaj dalej