telephone +48 692 702 904

Catering na komunię Mińsk Mazowiecki

Jeśli Twoje dziecko przygotowuje się do pierwszej komunii, doskonale wiesz, że majowe dni mijają szybko. Warto więc już wcześniej zadbać o wyjątkową oprawę tego szczególnego dnia, który spędzisz w gronie najbliższej rodziny i serdecznych znajomych. Nie musisz troszczyć się o jedzenie, ponieważ możesz zamówić catering na komunię w Mińsku Mazowieckim. Specjalnie dla Ciebie i Twoich gości przygotujemy smaczny poczęstunek, który dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Menu cateringu na komunię w Mińsku Mazowieckim

Mając na uwadze specyfikę przyjęcia komunijnego, stworzyliśmy propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wytrawne podniebienia. Nasze menu cateringu na komunię w Mińsku Mazowieckim składa się z naszych popisowych dań. W jadłospisie uwzględniliśmy także potrawy skierowane dla młodszych uczestników przyjęcia. Posiłki dla dzieci to najchętniej zamawiane propozycje, które smakują każdemu maluchowi.

Choć proponujemy gotowe menu, uwzględniamy także wszystkie uwagi naszych klientów. Tym sposobem zawsze masz wpływ na ostateczny wygląd cateringu na przyjęcie komunijne w Mińsku Mazowieckim. Menu składa się z:

  • zimnych przekąsek,
  • sałatek,
  • zupy,
  • dania głównego,
  • deseru.

Cały poczęstunek jest zaplanowany tak, że każdy gość znajdzie w nim coś, co skradnie mu serce. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do cateringu na obiad po pierwszej komunii. Proponujemy także nasze usługi na inne okazje, przygotowujemy między innymi catering weselny w Mińsku Mazowieckim. Chcesz doprecyzować szczegóły zamówienia lub skorzystać z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu.